Matematické výlety

Vážení přátelé matematiky,

připravili jsme pro Vás 6. matematický výlet, který proběhne v sobotu 11. 3. 2017 - zahájení v 9:55 u zastávky Jedovnice, náměstí. Naší představou je společně jet autobusem číslo 201 ze zastávky Stará osada, který odjíždí v 9:15. Pokud tedy pojedete s námi, prosím, dostavte se na zastávku Stará osada s dostatečným předstihem. Výlet bude zahájen po příjezdu autobusu na zastávku Jedovnice nám. v 9:55 (dle jízdního řádu). Jde o 100+101 plus tři zóny k tomu.

Plánovaná trasa vede po žluté turistické značce do Křtin (8 km, možný návrat autobusem), dále po modré a červené do Bílovic nad Svitavou (17 km, možný návrat vlakem nebo autobusem). Na závěr výstup po zelené a po žluté na Hády, (23 km), kde s výhledem na Brno provedeme oficiální zakončení výletu. Návrat MHD.

Těšíme se na Vás a společnou pouť jarní přírodou!

Jana Bartoňová a Jonatan Kolegar, organizátoři,
Jan Slovák, ředitel ÚMS

-------------------------------------------------------------------

Dear Friends of Mathematics,

You are cordially invited to the 6th mathematical hike. It will take place on March 11th 2017. Start at 09:55 at the bus stop "Jedovnice, náměstí". You can join us going by bus 201 (departure at 09:15), the bus stop is "Stará osada".

We have planned a spring hike, leaving Jedovnice first go to Křtiny (8 km, possible return by bus), then to Bílovice nad Svitavou (17 km, possible return by train or bus). Finally climbing a hill to Hády, where we want to oficially finish the 6th hike (23 km).

We look forward to seeing you.

Jana Bartoňová and Jonatan Kolegar, organizers,
Jan Slovák, Director of the Department of Mathematics and Statistics

-------------------------------------------------------------------

Zpětnou vazbu, připomínky a komentáře, případně i fotky a cokoliv, co chcete, aby bylo v kronice, můžete poslat na

379346@mail.muni.cz nebo 408138@mail.muni.cz.

 

Published on  February 26th, 2017