Matematické výlety

Sedmý výlet plánujeme na květen!

Milí příznivci matematiky a výletů,

7. matematický výlet, na který jste tímto srdečně zváni, je naplánován na 27. května 2017. Nerozmysleli jsme si to, tedy v plánu je stejná cesta, kterou jsme plánovali na duben.

Sraz v 8:55 na ÚAN Zvonařka, stanoviště 13. Pojedeme společně autobusem do Střílek, navštívíme hrad Cimburk a výlet zakončíme v Kyjově, kde sedneme na vlak zpátky do Brna.

Trasa Střílky - Cimburk - Kyjov je dlouhá asi 22 km. Výlet bude časově náročnější o cestu autobusem tam a vlakem zpátky, tedy návrat do Brna předpokládáme až po šesté hodině večerní.

Důležité info: plné vstupné na hrad 50 Kč, studentské 30 Kč, autobus stojí 76 Kč (s platnou kartou ISIC 61 Kč, autobus není součástí IDS JMK), vlakem pak pojedeme přes zóny 100+101+sedm zón (lístek na sedm zón stojí 56 Kč, na devět pak 71 Kč).

Těšíme se na Vás,

Jana Bartoňová a Jonatan Kolegar, organizátoři,
Jan Slovák, ředitel ÚMS

-------------------------------

Dear Friends of Mathematics and Hikes,

You are hereby cordially invited to our mathematical hike planned on May 27th 2017. We are organizing the same hike as was planned for April, we didn't change our mind.

Meet at ÚAN Zvonařka, bus stop number 13, at 8:55. We go by bus to Střílky, then we visit castle Cimburk (http://www.cimburk.eu/ in czech) and continue to Kyjov and by train we come back to Brno.

This hike is 22 km long, prices are as follows: Cimburk 50 Kč full (30 Kč student), bus 76 Kč (with valid ISIC 61 Kč, bus is not part of IDS JMK), train 71 Kč (that is 9 zones of IDS JMK).

We look forward to seeing you.

Jana Bartoňová and Jonatan Kolegar, organizers,
Jan Slovák, Director of the Department of Mathematics and Statistics

-------------------------------------------------------------------

Zpětnou vazbu, připomínky a komentáře, případně i fotky a cokoliv, co chcete, aby bylo v kronice, můžete poslat na

379346@mail.muni.cz nebo 408138@mail.muni.cz.

 

Published on  May 5th, 2017