Matematické výlety

Milí přátelé výletů a matematiky,
Dear friends of hikes and mathematics, (English version see below)

zveme Vás na dvacátý pátý matematický výlet, který jsme naplánovali na sobotu 28. září 2019. Sejdeme se v 9:44 na vlakové zastávce Níhov. Z Brna je možné jet osobním vlakem, který z Dolního nádraží vyjíždí v 8:50.

V plánu máme výlet o délce asi 16 km z Níhova do Tišnova za každého počasí - po žluté i zelené značce, podíváme se i na opatství Porta coeli, bude-li zájem.

Budeme moc rádi, když se k nám připojíte. Je to skvělá příležitost pro setkání studentů, absolventů a zaměstnanců našeho ústavu všech věkových a matematických kategorií.

Další výlety předběžně plánujeme ve dnech 2.11., 14.12.

Aktuální informace, fotky z výletů a kronika jsou k nalezení na této stránce.

Pěkný začátek nového semestru, těšíme se na Vás,

Jonatan Kolegar a Jana Bartoňová, organizátoři,
Jan Slovák, ředitel ÚMS

------------------------------

Dear friends of hikes and mathematics,

you are invited to our 25th mathematical hike planned on September 28th. Start at 09:44 at the train station "Níhov". There is a train from Brno that leaves the station "Dolní nádraží" at 08:50.

We have planned a 16 km hike from Níhov to Tišnov regardless of the weather. We follow yellow and green paths, also we can visit the abbey "Porta coeli".

We would love to see you there, please join us. It's a great opportunity for a meeting of students, graduates and employees of our department of all age or mathematical categories.

We are planning our next hikes on 2nd of November, 14th of December.

Have a nice start of the semester. Looking forward to see you soon,

Jonatan Kolegar and Jana Bartoňová, organizers,
Jan Slovák, Director of the Department of Mathematics and Statistics

 

------------------------------------------------------

Pokud si přejete dostávat pozvánky na matematické výlety e-mailem a není tomu tak, napište prosím své přání na 379346@mail.muni.cz, zařadíme Vás do seznamu adresátů.

-------------------------------------------------------------------

Zpětnou vazbu, připomínky a komentáře, případně i fotky a cokoliv, co chcete, aby bylo v kronice, můžete poslat na 379346@mail.muni.cz nebo 408138@mail.muni.cz.

 

Published on  September 11th, 2019