Matematické výlety

Extrémní výlet! Třicátý druhý matematický výlet je naplánován na 31. července. Sraz v 6:00 v hale hlavního nádraží v Brně. Pojedeme vlakem (odjezd v 6:12), pak budeme mít před sebou přes 53 km cesty do Brna. Nebude nás tedy tlačit čas jako při minulém extrémním výletě. Plánovaná cesta je příznivá pro dřívější odpojení se: po 19 a 36 kilometrech. Zvažte své síly a přidejte se.
Těšíme se na Vás.

Pěkné léto všem
Jana Bartoňová nebo Jonatan Kolegar, organizátoři,
Jan Slovák, ředitel ÚMS

--------------------------------

Extreme hike! The 32nd mathematical hike is planned on the 31st of July. Meet at 06:00 at the Main Train Station of Brno. We go by train (leaves at 06:12), then approx. 53 km to get back to Brno. This means that there is no train to catch, no time pressure as at the 31st hike. This hike favours shorter options: you can leave at 19 and 36 km mark comfortably. Evaluate your strength and join us.
Looking forward to see you.

Nice summer to all.
Jana Bartoňová or Jonatan Kolegar, organizers,
Jan Slovák, Director of the Department of Mathematics and Statistics

 

 

------------------------------------------------------

Pokud si přejete dostávat pozvánky na matematické výlety e-mailem a není tomu tak, napište prosím své přání na 379346@mail.muni.cz, zařadíme Vás do seznamu adresátů.

-------------------------------------------------------------------

Zpětnou vazbu, připomínky a komentáře, případně i fotky a cokoliv, co chcete, aby bylo v kronice, můžete poslat na 379346@mail.muni.cz nebo 408138@mail.muni.cz.

 

Published on  July 16th, 2021